czwartek, 31 maja 2012

Rok minął...

I tak oto Las Mira świętuje pierwszy rok obecności w sieci.


Próbowałem kilka razy napisać podsumowanie roku, ale za każdym razem wychodzi źle. Miałem też napisać coś o sobie, ale wpadłem na pomysł jak to zrobić i nie dam rady teraz.


W skrócie: największym zyskiem jest nauczenie się jak patrzeć na przyrodę aby ją tak naprawdę zobaczyć. Wydaje się to śmiesznie naiwne kiedy o tym piszę, ale wszystko wychodzi „w polu”. Wiem gdzie iść aby spotkać zwierzynę, wiem jak podejść ją na parę metrów. Tego nie da się nauczyć z książek ani z opowiadań.


Z drugiej strony, aż ciężko wyjść przed dom. W zasadzie ciężko uwierzyć, że ktoś cokolwiek tu robi na tym gospodarstwie: rupiecie i śmieci dalej zalegają w każdym zakątku (mimo ciągłego zbierania i wywożenia), przycinka lasu zakończona w zaledwie kilku procentach… W tym temacie ogólnie rzecz biorąc mam poczucie straconego roku.


Mam nadzieję, że jak na razie podobało się wam. Pozdrawiam.

7 komentarzy:

 1. Piękne te Twoje okolice...
  Gratuluję roku, ani się obejrzysz a będziesz następną rocznicę świętował :)
  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 2. sto lat, sto lat

  OdpowiedzUsuń
 3. życzę kolejnych blogowych rocznic :)
  p.s. fajnie się czyta i ogląda - i co jest bardzo ważne - utrzymujesz kontakt z czytelnikami (co, jak się okazuje nie zawsze jest niestety normą...)

  OdpowiedzUsuń
 4. Na razie mało osób komentuje to łatwo odpisywać ;) Ostatnio zaniedbuję trochę pisanie bo korzystając z pogody człowiek robił co się da, a wiadomo, że po całym dniu pracy ciężko się pisze. Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 5. Oby i następne rocznice były!
  Lubię Twojego bloga- z racji tematyki i fotografii.
  pozdrowienia :)

  OdpowiedzUsuń
 6. wszystkiego dobrego, powodzenia w blogowaniu:-) czas ci ucieka jak te zwierzątka na zdjęciach... ale masz rację, to, co wydaje się "śmieszne", jest najcenniejsze:-)

  OdpowiedzUsuń