czwartek, 17 kwietnia 2014

Bażanty na cenzurowanym.


Tęskniliście? Ja ruszam dalej w Europę, tym razem do Szwecji. Materiału już wcześniej trochę pozbierałem, tak więc nie będzie na razie problemu ze cotygodniowymi aktualizacjami – o ile będę miał dostęp do internetu.


                A na święta przydałyby się jakieś dobre zdjęcia. I całe szczęście jakiś się znalazły - świąteczne bażanty walczące o kilka metrów kwadratowych nieużytków. Co ciekawe część tych zdjęć została odrzucona przez pewne grupy fotografii przyrodniczej, ponieważ są… brutalne. Widać kraje zachodnie uważają, że dzika przyroda to hippisowski raj, gdzie wszyscy są szczęśliwi, najedzeni i bezpieczni.
                Wesołych świąt.

8 komentarzy:

 1. Normalna walka o teren - gdzie tu brutalność:) Bażanty często widzę, ale zawsze jakoś mi uciekną z przed aparatu i na razie nie mam jesze fotki. Wesołych świąt życzę:)

  OdpowiedzUsuń
 2. I kto tu mówi o brutalności? Człowiek ? :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Zdjęcia są niesamowite, a przyroda brutalna. I nikt tego nie zmieni. Wesołych Świąt

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetne foto:)A brutalność ja jej tu nie widzę.W przyrodzie zwierzęta zabijają by żyć i przeważnie nie marnują nic z tego co upoluja w przeciwieństwie do człowieka-powinniśmy się od nich uczyć.Człowiek też walczy o wszystko tylko siebie nigdy nie widzi:(

  OdpowiedzUsuń
 5. Przyroda jest normalna, to człowiek współczesny stracił wszystkie instynkty, to początek końca, nasz nie ,,brutalnej" przyrody.
  Pozdrawiamy :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Piękne zdjęcia, często słyszę je i czasami widzę jak uciekają przede mną. Pozdrawiam i życzę Wesołych Świąt:)

  OdpowiedzUsuń
 7. będziemy tęsknic....ale za to przywieziesz nowe fotki....
  te waleczne bażanty to jak wiejskie koguty.... to instykt każe walczyc.....
  Wesołych i pogodnych Świąt Wojtku....

  OdpowiedzUsuń
 8. Fantastyczne ujęcia ! Wesołych Świąt !

  OdpowiedzUsuń